Kurban Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, sağlık ve esenlikler dileriz
X

29.11.2023

Sayın,


Mavi Yaka İnsan Kaynakları Ltd. Şti, 18 yıldan bu yana, Türkiye İş Kurumuna bağlı Özel İstihdam Bürosu olarak seçme yerleştirme hizmeti vermekte olup, hizmet verdiği müşterileriyle uzun soluklu, gizliliğe ve güvene dayalı, kaliteli bir işbirliği çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.


Hizmet verdiğimiz şirketler, nitelikli iş gücüne ihtiyaç duyan çok uluslu kuruluşlardan, holdinglere ve her ölçekte KOBİ’lere kadar geniş bir yelpaze içerisinde olmak üzere tüm sektörlerde faaliyet göstermektedir.


Mavi Yaka İnsan Kaynakları Ltd. Şti, 2005 yılında, Koç Topluluğunda 20 yılı aşkın süre üst düzey yönetici olarak görev yapmış kurucu ortağımız Bülent Yalçın tarafından, beyaz ve mavi yakalı iş gücünün seçilmesi, yetenek, yeterlilik, tecrübe ve beklentiler doğrultusunda gruplandırılması, objektif ve bilimsel yöntemler ile değerlendirilmesi ve uygun görevlere yerleştirmesi amacıyla kurulmuş bir insan kaynakları şirketidir.


Şirketimiz, müşterilerimiz ile yaptığı sözleşme doğrultusunda, işe yerleştirdiği adayın yasal deneme süresince (2 ay) işten ayrılması ve/veya işten çıkartılması durumunda yeni bir personel istihdam etmeyi garanti etmektedir.


Mavi Yaka İnsan Kaynakları, Türkiye İş Kurumunun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu belgesine sahip olup, Türkiye genelinde bu lisansa sahip ilk 30 Şirket arasındadır.


Şirketimiz, ülkemizin en büyük Holdinglerinin çeşitli şirketlerine, uzun yıllardan beri, kaliteli bir işbirliği içerisinde hizmet vermeye devam etmektedir.


Providing corporate services for recruitment and employment, Mavi Yaka Human Resources, continues its operations focusing on maintaining a long term relationship with its customers based on confidentiality, confidence, within a qualified cooperation.


We are a Human Resources Company, being established in 2005 by our founder partner, Bülent Yalçın, who has served Koç Group as a senior manager for over 20 years – for accomplishing the tasks of selection, classification of white and blue-collar labor, according to skills, qualifications, experience and expectations, of candidates, their assessment by objective and scientific methods and their recruitment.


To our customers, ranging from multinational companies, holding groups to sme’s and agricultural enterprises – we are rendering service in a wide diversity.

X

Misyonumuz

İnsan Kaynakları konusunda, müşterilerimize doğru ve kaliteli hizmet vermek suretiyle, güvenilir ve saygın bir çözüm ortağı olmak.


Vizyonumuz

İnsan kaynakları alanında tercih edilen marka olmak.


Değerlerimiz

Müşterilere, çalışanlara ve topluma katma değer yaratarak çalışmak,
Dürüst ve güvenilir, etik değerlere ve çevreye saygılı olmak,
Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak,
Sürekli gelişmek, değişimi yönetmek, yenilikçi ve dinamik olmak,
Çalışan memnuniyetine önem vermek, çalışanların sürekli gelişimine olanak tanımak,
Sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık olmaktır.

Our Mission

Our mission is to become a reliable and esteemed solution partner for our customers, by rendering the right high quality service in the field of Human Resources.


Our Vision

Our vision is to be the preferred brand by all companies in the field of Human Resources.


Our Values

Show effort to create value added for our customers, the employees and society,
Act reliably and honestly, respecting ethical values an environment,
Focus primarily on customer satisfaction across all activities,
Develop continuously, manage changes, and act innovative and dynamically,
Consider employee satisfaction; enable continuous development of employees,
Implement competitive policies by conducting a target oriented work.
X

Mavi Yaka İnsan Kaynakları Ltd. Şti


Seçme - yerleştirme


Her sektörde ve her meslek gurubunda ihtiyaç duyulan beyaz ve mavi yaka personeller, çeşitli kaynaklar kullanılarak bulunmakta, uygun bulunan adaylar uzmanlarımız tarafından kapsamlı bir mülakata alınarak ön elemeden geçirilmekte ve işin niteliklerine uygun olanlar değerlendirilerek istihdamları sağlanmaktadır.


Garantili İstihdam


Şirketimiz, müşterilerimiz ile yaptığı sözleşme doğrultusunda, işe yerleştirdiği adayın yasal deneme süresince işten ayrılması durumunda yerine yeni bir personel istihdam etmeyi garanti eder.


Mavi Yaka İnsan Kaynakları Ltd. Şti, Türkiye İş Kurumu’nun 129 no’lu Özel İstihdam Bürosu izin belgesine sahiptir.

Recruitment


Outside sources and our database which contains thousands of cv’ s of every professional group, and is updated periodically, is scanned for most appropriate candidates as needed. Candidates are interviewed extensively by us, and they go through a preliminary screening process. Candidates to set out for an interview with the employer are evaluated by mental ability, personality and general skills tests – upon our customer’s demand and preparation of paper work for the recruitment is the last step.


Guaranteed Employment


Based on the agreement enacted with our customers, our Company guarantees employment of alternative personnel, in cases when recruited individual leaves the position within the probation period.


Our Company “Mavi Yaka Human Resources” holds a Private Employment Office Certificate (#129) of the Turkish Labor Institution.

X

Mavi Yaka İnsan Kaynakları Ltd. Şti


Eğitim Danışmanlığı


Mavi Yaka insan kaynakları olarak, 10 yılda bu yana sürdürmekte olduğumuz Seçme - Yerleştirme ve Bordro çözümleri alanlarındaki çalışmalarımıza Eğitim Danışmanlığı hizmetini de ekliyoruz.


Bundan böyle değerli iş ortaklarımıza, ihtiyaç duydukları personel ihtisas eğitimleri konusunda da farklı çözümler sunacağız.


Hemen hepsi 25 yılın üzerinde çalışma ve yöneticilik deneyimlerine sahip olan eğitmenlerimizin, özgün eğitim modülleri ve uygulama seminerleriyle büyük bir boşluğu dolduracağını düşünüyoruz.


Alışılmışın dışında bir tutumla, sahada pek de karşılığı olmayan rutin teorik söylemlerden çok, çalışma yaşamının merkezindeki dinamikleri yaşayarak ve yaşatarak bir öğrenimi hedefliyoruz.


Bilindiği gibi, yararlı bir eğitimin katılımcı tarafından doğru algılandığını kabul ettiğimiz hallerde bile, öğrenilenlerin sahaya yansıması zaman almaktadır.


İş sonuçlarına olan katkıların açıkça görülmesi, personel üzerinde yer etmiş hatalı alışkanlıkların giderilmesi sürecinde harcanan iş gücü ve zamanın, işveren üzerinde yarattığı baskının farkında olan eğitimciler olarak çözümler yaratmayı planlıyoruz.


Hizmet zincirimizin bu yeni halkasında, kurumsal müşterilerimizin, yüksek algı becerisine ulaşmış, aidiyet duygusu ve kurumsal şirket bilincine kavuşturulmuş, marka sorumluluğu aşılanmış genç insanlarla birlikte hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmayı planlıyoruz.

Educational Consulting


Our company, Mavi Yaka Human Resources, as of today will be adding educational consulting to our services which include but not limited to our ten years of experience in hiring and payroll solutions.


Henceforth, we will be able to help solve our valuable business partners' personnel specialization education.


In our opinion, our tutors who have experience in business life and managing companies over 25 years will be able to close a big gap for your company with their original educational modules and application seminars.


We intend to educate in an extraordinary dynamic way unlike the usual lectures which does not go beyond theory.


As you know, even though an employee can understand what was taught in the training, it takes time for them to use this newly gained knowledge in the field.


We know that used work force and time spent during correcting the erroneous habits of the employees puts pressure on the employer and we intend to solve this problem in order to see actual results.


With our new service, we want to see our corporate partners achieve their goals with their newly trained young employees. These employees will be loyal to their company, highly perceptive and will learn to be responsible for their brand after the training.

X
Neden İnsan Kaynakları ?

Şirketlerin hedeflerine ulaşabilmeleri ve kalıcı olabilmeleri doğru kaynaklara sahip olmalarına ve bu kaynakları doğru şekilde değerlendirmelerine bağlıdır.

Şirketlerin en önemli sermayesi insan kaynağıdır.

İnsan kaynaklarının ele alınış şekli, şirketlerin başarılı olup olmama arasındaki farkı yaratan temel etkendir. Ülkemizde bilimsel insan kaynakları yönetimi konusunda gidilecek çok mesafe vardır ve şirketlerimiz bu alanda hizmet verecek nitelikli danışmanlara, tecrübelerini yeni kuşaklar ile paylaşacak profesyonellere ihtiyaç duymaktadır.

Neden Mavi Yaka İnsan Kaynakları ?

Mavi Yaka İnsan Kaynakları, mavi ve beyaz yakalı personel ihtiyaçlarında hizmet veren ve konusunda uzmanlaşmış bir insan kaynakları şirketidir.

Mavi yakalı personele yönelik insan kaynakları hizmeti vermek özel uzmanlık ve tecrübe konusudur. Türkiye' de mavi yakalı arz ve talebinin buluşmasında öncülük edilmesi, bu ihtiyaçlara cevap verilmesi ticari bir faaliyetin ötesinde bir kalkınma meselesi haline gelmiştir.

Mavi Yaka İnsan Kaynakları bu konuda üzerine düşeni eksiksiz yapmaktan gurur duymaktadır.
Why Human Resources?

For the companies to achieve their targets and sustain their corporate existence, depends on having the right resources available, and utilizing such resources properly.

Most valuable capital assets of corporates are human resources.

The approach towards human resources plays a vital role in achieving corporate success. Our country unfortunately lacks of scientific human resources methodology – hence in Turkey we need qualified consultants and professionals sharing their experience with coming generations, to serve corporate community in this field.

Why Mavi Yaka Human Resources?

Mavi Yaka Human Resources is a professional human resources company rendering service and specialized in blue and white collar labor needs.

Providing human resources services for blue collar personnel requires specialization and experience. Matching the demand and supply of blue collars in Turkey and meeting such needs professionally has become an issue of economic development – beyond a business operation.

Doing its part in this respect, Mavi Yaka Human Resources is proud of its contribution to this field.
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

replica gucci gucci backpack replica imitazioni louis vuitton replica louis vuitton belt uk bracelet love Cartier replique hermes pas cher Van Cleef & Arpels Imitation cartier love bracelet replica 1:1 louis vuitton turkei online replique sac ysl fake louis vuitton wallet replica chanel wallet gucci backpack replica louis vuitton keepall replica fake louis vuitton belt cartier love bracelet replica replica louis vuitton wallet louis vuitton imitate kaufen cartier schmuck replica deutschland Replica Gucci Belts Best faux Chanel bags replica goyard dior tasche replica sac hermes pas cher louis vuitton tasche gefalscht kaufen gucci backpack replica chanel shoes replica replica cartier love bracelet dior replica louis vuitton imitazioni louis vuitton neverfull replica Van Cleef & Arpels Imitation Best faux Chanel bags gucci replica replica chanel wallet Louis Vuitton Taschen replica replica gucci Hermes replica uk cartier love bracelet replica gucci replica replica chanel wallet louis vuitton neverfull replica borse louis vuitton replica bracelet love Cartier replique high quality louis vuitton replicas canada chanel backpack replica borse false louis vuitton napoli louis vuitton sling bag replica louis vuitton district pm replica louis vuitton backpack replica

X
İSTANBUL MERKEZ
Adres : Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No: 156
Özcan İş Hanı D:3 PK: 34714 Kadıköy/İstanbul
Telefon : 0 216 550 74 40 pbx
Fax : 0 216 550 74 42
e-mail : info@maviyakaik.com
ISTANBUL CENTERS
Address : Bahariye Caddesi, Sakız Gülü Sokak, Beyaz Saray Apartmanı B Blok
No : 30, D : 1 Kadıköy - İSTANBUL
(Against the Ziraat Bank, Turkcell’s top floor)
Phone : 0 216 550 74 40 (pbx)
Fax : 0 216 550 74 42
E-mail : info@maviyakaik.com